7,1

Bliksem Pale Rider

Brouwerij Bliksem (24)

Bliksem Pale Ale heeft een behoorlijke hop-touch. Dit karaktervolle bier is een dorstlesser, die volgens de brouwers zelfs de dorst kan lessen van Clint Eastwood die drie weken door de snikhete woestijn heeft gekuierd.

Details

Bierstijl
Alcohol
6.9%
Categorie
Blond en Krachtig
Spijzen
Salades, Witvis, Vette vis, Vleesgerechten, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
6 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Alleen, bij een boek, Bij het eten
Gisting
Bovengistend
IBU
27

Mijn bieren

7,1

Het oordeel van de Bierista's

Bliksem Pale Rider is beoordeeld met een gemiddelde van 7,1 door onze Bierista's

7,2

Smaak

7,4

Zicht

6,7

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,2

"De brouwers van Bliksem hebben een aardige Pale Ale gebrouwen. Bitter, strak en stoer bier. Voor de echte Desperado. Ik mis de frisse noot die hop vaak biedt; de bitters domineren het bier en daar moet je van houden. Toevallig ben ik een liefhebber, maar ik kan me voorstellen dat anderen dit wat vlak vinden. Eerlijk gezegd; ik heb nog nooit als degustatietip zien staan welk nummer ik erbij moet opzetten. "Cowboys from Hell", klinkt goed :)"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,2 Zicht Mistig, redelijk stabiele schuimkraag, goud / amber kleurig

6,5 Neus Hoppig, maar niet echt uitgesproken fris / citrus achtig. Meer richting zoet fruit. Ietwat vlak.

7,5 Smaak Lekker bitter, goed doordrinkbaar, vrij aardig in baland. Nasmaak en mondgevoel vrij strak en ietwat samentrekkend.

Spijssuggestie Hij gaat al vrij aardig richting een IPA, dus je mag best wat pittigs / kruidigs uitkiezen zoals een curry, salami, etc

7,0

"Als je het etiket bestudeert zie je het volgende staan "Een hoppige pale ale die zelfs de dorst van Clint Eastwood lest als hij net 3 weken door de woestijn heeft gekuierd." De humor kan ik in ieder gavel waarderen. Het bier zelf is prettig. Geen super pale ale maar wel lekker. De smaak vind ik persoonlijk beter dan de geur. "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,5 Zicht Oranje geel

6,9 Neus Hop, fruit, gist.

6,9 Smaak Licht hoppig, fruitig.

Spijssuggestie Gekruid vlees.

Tijd als hoofdingrediënt: Hertog Jan onthult Grand Pilsener

De Limburgse brouwerij creëert met Grand Pilsener een premium bier binnen Pilsener-categorie.

Verder lezen

Gebrouwen door Vrouwen maakt uniek 0.5% bier

Heb je het gehoord? Gebrouwen door Vrouwen heeft een geweldig nieuw bier gelanceerd: Bloesem Bluf 0.5%.

Verder lezen

Hertog Jan lanceert de Hertog Jan Blikvanger

Hertog Jan introduceert met trots de Hertog Jan Blikvanger, dé duurzame oplossing om afval te verminderen en recycling te bevorderen.

Verder lezen

Proost op de Budelse Brouwerij - Tweevoudig Goud

Een gouden gloed schijnt over de Budelse Brouwerij. Tijdens de Dutch Beer Challenge 2023 heeft deze brouwerij twee Gouden Medailles in de wacht gesleept.

Verder lezen