8,1

BE+ER Tripel Saison

BE+ER (12)

Tripel Saison van BE+ER is een stevige Saison. Toch is hij fris en fruitig in de smaak met een droge nasmaak en een fijn bittertje.

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
8.7%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
6-8 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Haardvuur, Barbecue, In goed gezelschap
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

8,1

Het oordeel van de Bierista's

BE+ER Tripel Saison is beoordeeld met een gemiddelde van 8,1 door onze Bierista's

8,0

Smaak

7,7

Zicht

8,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,0

"Een makkelijk drinkbare sterke saison met een fris en zacht karakter. De term gevaarlijke doordrinker is hier zeker op zijn plaats. De smaken zijn mooi in balans."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,8 Zicht Mistig blondkleurig bier met een volle schuimkraag met kleine bellen. De schuimkraag wordt gevoed door de kleine koolzuurbelletjes die opstijgenin het glas.

7,8 Neus Kruidige en frissegeur van koriander en kardemom, gecombineerd met een hoppige geur. Daarnaast heeft het iets stro-achtig

8,0 Smaak Een frisse citrussmaak die richting sinaasappelschil gaat. De kruidigheid van koriander en kardemom versterkt dit. De body is vol en zacht met een lichte koolzuurprikkeling. De nasmaak is vrij droog en licht bitter.

Spijssuggestie Diverse romige en pittige kazen. Een patatje stoofvlees. Gebraden kip.

8,5

"Heerlijke Tripel met iets minder kracht"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

8,5 Neus

8,1 Smaak

7,7

"Door (te) rijk schuim eerst wat lastig te behappen en ruiken. Wel lekker en speciaal van smaak."

Ton van der Koppel

19.960

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,5 Zicht Lichtgeel, wat mistig en vol koolzuur. Het schuim wil na openen al spontaan uit de fles, is wat veel en verdringt het bier zelf. Stabiel, grof en wit van kleur.

7,6 Neus Enigszins bitter/moutige geur.

7,8 Smaak Smaak is verrassend, fris, fruitig, wat koekkruiden. Door deze combinatie best bijzonder. Wat bitter in de nasmaak.

Spijssuggestie Wild gevogelte: patrijs/fazant. Chocolademousse. Bij menig borrelgarnituur (met worst, kaas, zoutjes enz.).

Acht speciaal bier festivals die eraan komen

Speciaal bier festivals, Nederland kent er tientallen. In grasvelden, op pleinen, aan het water en zelfs in de abdij. Nu de lente officieel is begonnen, kunnen we niet wachten tot we ergens, al dan niet in de zon, staan te proosten. Hieronder vind je op chronologische volgorde acht bierfestivals!

Verder lezen

Faillissement voor een van de grootste Nederlandse craft brouwerijen

Eindhoven dreigt haar grootste brouwerij, die tevens één van de grootste van Nederland is, te verliezen. Onlangs werd er middels een crowdfundings-actie nog geprobeerd het bankroet te voorkomen, maar nadat geconcludeerd werd dat er te weinig geld werd opgehaald, is het faillissement aangevraagd.

Verder lezen

Drinken we binnenkort bier in de sportschool?

Dat alcoholvrij een trend is die niet zal verdwijnen, moge duidelijk zijn. Wat heet: gigantische namen zetten in op alcoholvrij. Een aantal opvallende alcoholvrije aankondigingen op een rijtje.

Verder lezen

BrewDog investeerders blijven met lege handen achter...

De Schotse brouwerij BrewDog werd onlangs overgenomen door Tilray Brands, dat vooral bekend is van cannabis-producten en overnames van andere speciaal bier-brouwerijen. De Amerikanen telden £33.000.000 neer voor de aankoop. Maar niet iedereen ziet de kassa rinkelen, particuliere investeerders blijven berooid achter.

Verder lezen