7,4

Artemis Farmhouse Ale

Brouwerij Artemis (8)

Een heerlijk toegankelijke Farmehouse Ale die makkelijk weg drinkt. Door te koudhoppen met citrushoppen ontstaan er aroma’s die hem heerlijk hoppig en verfrissend maakt. De rode peper zorgt voor een extra bite die subtiel in de nadronk voorbij komt. Een gewaagd biertje die mooi in balans is. Sit back and relax! Dit bier is gebrouwen in samenwerking met de Aeres Hogeschool uit Dronten ter ere van hun 60 jarige jubileum. In deze Farmhouse zitten hopsoorten uit hun kas.

Details

Bierstijl
Alcohol
6.5%

Mijn bieren

7,4

Het oordeel van de Bierista's

Artemis Farmhouse Ale is beoordeeld met een gemiddelde van 7,4 door onze Bierista's

7,4

Smaak

7,6

Zicht

7,1

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,3

"Prima Ale. De rode peper in de afdronk is aanwezig maar zeker niet overheersend. Lekker doordrinkbaar"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,1 Zicht

7,2 Neus

7,2 Smaak

7,5

"Een mooi gebrouwen bier. De toevoeging van rode peper is niet te overheersend gemaakt wat het bier spannend maakt maar toch in balans houdt."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht Een troebel goudgeel bier met een flinke en stevige witte schuimkraag.

7,0 Neus Overduidelijk de geuren van citrus en een lichte kruidigheid

7,5 Smaak Fruitige en kruidige smaak. Ook hier is het citrusfruit aanwezig en in de afdronk komt lichtjes de rode peper doorzetten. De afdronk is daardoor ook wat droog, maar aangenaam

Spijssuggestie Toastje met roombrie

'Deze 4 biertrends ga je deze zomer terugzien'

Wat drinken we deze zomer? In dit artikel lees je terug welke bierstijlen je dit jaar gaat terugvinden op de Nederlandse terrassen! Van verfrissend alcoholvrij tot absolute klassiekers en hopbommen.

Verder lezen

Zomersingelbierwandeling Leiden

Hou je van bier én van wandelen? Dan is een bierwandeling in Leiden iets voor jou.

Verder lezen

Dit zijn de grootste winnaars van de Dutch Beer Challenge 2025 – en waarom jij ze geproefd moet hebben

Heb je je ooit afgevraagd welke Nederlandse bieren écht tot de top behoren? De uitslag van de Dutch Beer Challenge 2025 is binnen, en het is tijd om te ontdekken welke brouwerijen de kroon spanden. In dit artikel duiken we in de opvallendste winnaars, onthullen we verrassende trends en geven we tips om je bierkennis te verdiepen.

Verder lezen

Bier Top 100: Tripel Karmeliet veroverd zilver

Na vele inzedingen van de Bierista bierkenners is er weer een top 100 ontstaan. Wij hebben ze opgesomd in de Bier top 100 2024.

Verder lezen