7,5

Weihenstephaner Original Helles Alkoholfrei

Weihenstephaner (17)

Weihenstephaner Original Helles Alkoholfrei is als de Orginal Helles maar dan zonder alcohol. Deze Helles is een ondergistend bier en mede daardoor een verfrissende dorstlesser voor vele momenten. Dankzij speciale brouwtechnieken heeft dit bier geen alcohol, maar heeft het wel de originele aroma's en smaak behouden. Een fraaie staaltje brouwkunst van de oudste commerciële brouwerij ter wereld.

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
0.5%
Categorie
Soepel en Subtiel
Kenmerken
Alcoholarm
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
6-8 °C
Volume
50 cl
Drinkmoment
Terras, In goed gezelschap
Gisting
Ondergistend
Plato
11.6 °P
IBU
21

Mijn bieren

7,5

Het oordeel van de Bierista's

Weihenstephaner Original Helles Alkoholfrei is beoordeeld met een gemiddelde van 7,5 door onze Bierista's

7,5

Smaak

7,1

Zicht

7,2

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,5

"het is een mooi bier voor in de lente en zomer"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,1 Zicht de schuim ziet er stevig uit en mooie licht van kleur

7,2 Neus lekker moutig en een zeer licht fruit onder toontje er in

7,5 Smaak moutig klein bittertje er in

Spijssuggestie salades grill hamburger vis

Köstritzer Kellerbier echt even wat anders

Soms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.

Verder lezen

Cenosillicafobie, je zult het maar hebben

Cenosillicafobie, een duur woord voor een erg vervelende aandoening. Deze fobie is de ware nachtmerrie voor iedereen die van bier houdt.

Verder lezen

Bierista's Top 5 dorstlessers voor tropische dagen

Op tropische dagen moet je goed voor jezelf zorgen. Welke bieren horen daar zeker bij?

Verder lezen

Een WKamerjas, Juichjack of toch Pilsjama?

Met een verliespartij tegen Algerije zijn onze oranje leeuwen er wellicht nog niet helemaal klaar voor, maar dat mag de pret niet drukken: aanstaande donderdag start het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico! Met aanstaande zondag 14 juni om 22:00 uur de eerste wedstrijd, tegen Japan. En die kun jij geheel in stijl kijken.

Verder lezen