Vrolijcke Joncker (4)
Wellicht ben je deze zomer al lekker weggeweest, of misschien ga je nog. Heerlijk. Of je nu van zon, zee en strand houdt of van een actievere vakantie: het proeven van een aantal lokale bieren hoort daar - wat ons betreft - zeker bij. Zo'n reis kun je in december ook maken, maar dan vanaf de bank thuis.
Verder lezenWat hebben Piet Parra, Morrison Schiffmacher, Iwan Smit, Franky Sticks en Hedof gemeen? Het zijn allemaal iconische creatieven die in het verleden het Duvel Designer Glas hebben mogen ontwerpen. Een prachtig rijtje waar de Brabantse Loes van Delft zich onlangs aan toe heeft mogen voegen.
Verder lezenGlitterbier met hibiscus en rozenwater? Ontdek Zatisfyer, het sprankelende bier voor iedereen!
Verder lezenHet is één van de meest geliefde buurtcafés van Utrecht: Café Lombok. Een café dat vernieuwt gaat worden per oktober, want de eveneens Utrechtse brouwer VandeStreek neemt het over.
Verder lezen
"Ter gelegenheid van het afscheid van de gemeente Leek en het opgaan in de nieuwe gemeente Westerkwartier, is dit iconische bier gebrouwen. De Leekster Tak verwijst naar het ereteken dat Leek uitreikte aan mensen als bewijs van grote verdienste, getoonde moed of grote prestatie. Deze tripel heeft kruidige aroma's die je van een Tripel mag verwachten en een wat moutige smaak. "
Eelke van Houten