6,8

Two Chef's Brewing Acid Drop

Two Chefs Brewing (30)

Acid Drop van Two Chef's Brewing is een Berliner Weisse met een laag alcoholpercentage. Het bier heeft een bijzondere kleur die je doet denken aan grapefruits. En dan denk je helemaal niet gek! Dit zure bier is van van smaak met tonen van vanille en blauwe bes. Echt genieten als hij lekker koud is op een mooie zonnige dag.

Details

Bierstijl
Alcohol
3.6%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
5 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

6,8

Het oordeel van de Bierista's

Two Chef's Brewing Acid Drop is beoordeeld met een gemiddelde van 6,8 door onze Bierista's

6,8

Smaak

7,0

Zicht

7,5

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
6,5

"Echt een leuk bier om eens te proeven. Het formaat glas (300 ml) waar het bier in werd geschonken was voor mij iets teveel van het goede, maar het bier is zeker smaakvol en verfrissend te noemen!"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,5 Zicht Wat een smakelijk uitzicht! Een volle oranjeroze kleur die me doet denken aan grapefruit. Licht troebel en met een zeer fijne, inzakkende schuimkraag.

7,5 Neus De eerste snif doet me denken aan limonadesiroop, vrij zoet dus. Zeer fruitige tonen van bosbessen en ver weg ook bloedsinaasappel. De vanille is hier voor mij niet terug te vinden.

6,5 Smaak Lekker fris en fruitig, ook wat zurig maar ik had meer van dit bier verwacht. Hij had van mij meer richting de sour mogen gaan om zo echt goed in de categorie Intens & Uitdagend te passen. Wel heel lekker als hij goed koud is op een zomerse dag. Licht samentrekkend achter in de mond.

Spijssuggestie Dit bier zou ik combineren met een frisse salade met grapefruit en geitenkaas.

7,0

"Fris zuur fruitig biertje"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,5 Zicht Rossig oranje kleurig

Neus Citrus fruit

7,1 Smaak Citroen grapefruit

Spijssuggestie Mosselen salades

Dit is geen gewoon blond bier… ontdek de La Trappe Blond Special Edition 2025

Heb jij ooit een slok genomen van een bier dat niet alleen je smaakpapillen, maar ook je hart raakt? Nee? Dan is het hoog tijd om kennis te maken met de La Trappe Blond Special Edition 2025. Want geloof ons: dit is veel meer dan een blondje om je vrijdagmiddag mee af te sluiten.

Verder lezen

Nieuwe Duvel Imperial Blond: rebels, krachtig en onweerstaanbaar zacht

Zet je schrap, bierliefhebber, want er waait een frisse, gedurfde wind door de kelders van Brouwerij Duvel Moortgat. Maak kennis met Duvel Imperial Blond – een tijdelijke maar indrukwekkende nieuwkomer binnen het iconische Duvel-assortiment.

Verder lezen

Bierista Bier Top 100 2024, Stem nu op je favoriet.

Wat is het beste bier van 2024? Je kunt nu stemmen tot 17 april. Op Goede Vrijdag, 18 april, maken we de lijst bekend.

Verder lezen

Cornet breidt uit met Cornet Gold Blond – een verfijnd blond bier met karakter

De brouwmeesters van Cornet hebben opnieuw iets bijzonders gecreëerd: Cornet Gold Blond, een verfijnd blond bier met een vol karakter en een aangenaam alcoholpercentage van 5,8%. Met deze toevoeging biedt Cornet een smaakvolle optie voor bierliefhebbers die op zoek zijn naar een toegankelijker speciaalbier, zonder concessies te doen aan de kenmerkende rijke en houtgelagerde smaak.

Verder lezen