The Sisters Brewery (11)
Grolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?
Verder lezenSplit the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?
Verder lezenGenieten maar! Steek die barbecue maar aan! We bereiden een gemarineerde bavette en drinken er een dorstlessende Guinness bij.
Verder lezenvandeStreek bier gaat verhuizen van Nieuw Overvecht naar een groot bedrijfspand op Strijkviertel in Utrecht. Ronald en Sander nemen je mee.
Verder lezen
"Een mooie imperial Saison. Lekker drinkbaar, apart in de positieve zin des woord. Het bier zet je een klein beetje op het verkeerde been. Dit bier heeft namelijk ook wel wat weg van een lichte tripel."
Jos van Bree