Stadsbrouwerij Eindhoven (76)
Nee, we hebben geen zonnesteek. De Merry Beermas Adventskalender is nu in de voorverkoop.
Verder lezenZe waren al met elkaar verbonden. Nu heeft Grolsch definitief Gulpener overgenomen. Hoe zit dat?
Verder lezenSoms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.
Verder lezenCenosillicafobie, een duur woord voor een erg vervelende aandoening. Deze fobie is de ware nachtmerrie voor iedereen die van bier houdt.
Verder lezen
"Bijzonder bier dat ik wat lastig in een specifieke bierstijl kan plaatsen. Het komt nog het dichtst bij een Dubbel. Qua smaak en aroma komt karamel, cappuccino een hintje kaneel en iets van rood fruit naar boven. Het bier heeft slechts een klein zoetje en is ietwat kruidig met een bittertje in de afdronk. Smaakt prima! "
Marc Lamberts