7,5

Original Stormtrooper Galactic Pale Ale II

Original Stormtrooper Beer (7)

Details

Bierstijl
Alcohol
4.8%
Categorie
Soepel en Subtiel
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
5 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,5

Het oordeel van de Bierista's

Original Stormtrooper Galactic Pale Ale II is beoordeeld met een gemiddelde van 7,5 door onze Bierista's

7,2

Smaak

6,7

Zicht

6,5

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,5

"Dit biertje heeft mij meer dan verrast. Het begint al bij het etiket van het blikje. Een goed versierd blikje met op de voorkant 5 zogenaamde "Stormtroopers" van de film Star Wars. Vervolgens is de geur erg aangenaam en totaal niet wat je verwacht bij het stoere uiterlijk. De smaak is precies zoals je zou verwachten na het ruiken van het bier. Soepel, zoetig, tropisch en exotisch. Al met al erg lekker en een aanrader voor tijdens een proeverij te laten zien en drinken maar ook voor een avondje terrassen of met vrienden zitten."

Lars Dassen

2.490

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,5 Zicht Het bier heeft een licht gelige kleur met een kleine troebelheid. Verder is de schuimkraag erg stevig en blijft hij lang hangen en plakken aan het glas. Door de troebelheid valt er op het eerste gezicht niet veel te vertellen over het koolzuurgehalte.

6,5 Neus De geur een hele sterke fruitige, exotische geur. Zo ruik je bijvoorbeeld een kleine ananas tint.

7,4 Smaak Ook bij de smaak proef je de exotische fruit. Zoals bijvoorbeeld de ananas speelt een goede rol in de smaak. Wel neemt de bitterheid het al gauw over, wat totaal niet storend is. Verder proef je een constante hoeveelheid koolzuur. de sterkte hiervan is normaal. Verder heeft het een iets zwaardere body en ook als je het bier drinken voelt het wat steviger aan.

Spijssuggestie Dit wat fruitig biertje met een goede hoeveelheid bitterheid kan je goed combineren met bijvoorbeeld kaas, vis of gegrild vlees. Ook zou deze prima kunnen bij een borrelplankje met vrienden.

6,4

"hoppig "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,8 Zicht geel, mistig, goede schuimkraag en lichte bruis

6,4 Neus licht fruitig

7,0 Smaak hoppig

Bokbier: hoe een winterbier bier van de herfst werd

Bokbier was ooit een winterbier. Ontdek hoe de bok de herfst veroverde, wat de wet voorschrijft en welke rol Amstel en Grolsch speelden.

Verder lezen

Bulgarije de bierbakermat van Europa?

In Bulgarije is 6500 jaar oude mout gevonden. De bijzondere vondst wijst mogelijk op bierproductie in Zuidoost-Europa in de prehistorische tijd.

Verder lezen

1664 Blanc 0.0: Frans witbier voor de zonnige dagen

Proefnotitie 1664 Blanc 0.0: fris alcoholvrij witbier met citrus, fruit en koriander. Zacht van smaak en ideaal voor zonnige dagen.

Verder lezen

Hopoogst 2026: wat betekent dit voor de prijs en kwaliteit?

De hopoogst van 2026 valt in Europa tegen. Wat betekent dat voor prijs en kwaliteit van bier? En waar wordt in Nederland hop geteeld?

Verder lezen