8,9

Original Pinkus Münstersch Alt

Pinkus Muller Münster (7)

Details

Bierstijl
Alcohol
5.1%
Categorie
Amber en Elegant
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

8,9

Het oordeel van de Bierista's

Original Pinkus Münstersch Alt is beoordeeld met een gemiddelde van 8,9 door onze Bierista's

9,5

Smaak

9,9

Zicht

8,0

Neus

Aroma
Zoet
Bitter
Fruitig
Moutig
Body
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,9

"wat een verrassing het etiket vermeldt Alt maar in het glas ziet het eruit als een briljantheldere Pils. het Alt slaat dus niet op de bierstijl maar op de brouwwijze. het is een bier van hoge gisting waardoor het wat meer smaak heeft dan de laaggegiste Pilsners. een voortreffelijk Duits kwaliteitsbier."

Review
Aroma
Zoet
Bitter
Fruitig
Moutig
Body
Koolzuur
Alcohol

9,9 Zicht briljant helder lichtgeel bier met romig wit schuim.

8,0 Neus zwak neutraal en zuiver moutig aroma

9,5 Smaak fris moutig met delicate hopsmaken. sprankelijk mondgevoel en droog bitterig namaak.

Restaurant Robuust verhuist naar Moespot bij Vollenhove

Restaurant Robuust verhuist naar Moespot bij Vollenhove. Ontdek fine dining, 70 speciaalbieren, bier-spijscombinaties en de bijzondere locatie.

Verder lezen

Proefnotitie; Anderson's Koit Tume Laphroaig BA

Anderson's Koit Tume Laphroaig BA: Bierista proeft een Baltic Porter van 12,5% met intense turfrook, zachte smaak en een lange whiskyafdronk!

Verder lezen

Bokkenwandeling Leiden 2026: 24 café's en 4 routes

Bokkenwandeling Leiden op 8 november 2026: vier routes langs 24 café's, zes bockbieren en hapjes. Ontdek tijden, ticketprijzen en aanmelden.

Verder lezen

La Chouffe: het bijzondere verhaal achter de brouwerij

Ontdek het verhaal van La Chouffe: twee zwagers, 49 liter bier, de kabouter Marcel, de verkoop aan Duvel Moortgat en vijf bekende Chouffe-bieren.

Verder lezen