Bird Brewery (55)
Grolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?
Verder lezenSplit the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?
Verder lezenGenieten maar! Steek die barbecue maar aan! We bereiden een gemarineerde bavette en drinken er een dorstlessende Guinness bij.
Verder lezenvandeStreek bier gaat verhuizen van Nieuw Overvecht naar een groot bedrijfspand op Strijkviertel in Utrecht. Ronald en Sander nemen je mee.
Verder lezen
"Erg zoet maar zie nu ook op het etiket staan dat er lactose inzit maw dan klopt het ook dat het wat mij betreft meer op een milk stout lijkt cq een milk porter? Qua smaak wellicht te zoet, verder drinkt het bijna als gewone stout/porter maar er zit toch 7.5% alchohol in. De chocolade smaak is minder herkenbaar"
Bas Billet