7,5

Meckatzer Weiss-Gold

Meckatzer (4)

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
5.2%
Categorie
Fris en fruitig
Drinktemp.
5 °C
Volume
50 cl

Mijn bieren

7,5

Het oordeel van de Bierista's

Meckatzer Weiss-Gold is beoordeeld met een gemiddelde van 7,5 door onze Bierista's

7,5

Smaak

7,9

Zicht

7,3

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,0

"Dit is een toegankelijke pilsener (en geen weizen) met een moutzoet karakter en een licht hoppige afdronk. "

Review
Aroma
Zoet
Moutig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,3 Zicht Donkergeel kraakhelder met een dikke witte schuimkraag.

6,6 Neus Moutig en licht hoppig.

7,0 Smaak Toegankelijk, dorstlessend met een moutig karakter en een bescheiden bittertje in de afdronk.

Spijssuggestie Kaiserbroodje met kaas voor de lunch.

8,0

"Echt een hele fijne Weizen zeg!! Traditioneel zoals je kunt verwachten van de Duitse familie brouwerijen. Deze heeft dan ook alles wat je mag verwachten in een Weizen!"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,5 Zicht Heerlijk zacht geel, goed mistig en met een knoeperd van een schuimkraag welke stevig boven het glas uitsteekt. En dan in zo’n typisch 0,5L Weizen glas…. Love it!!

8,0 Neus De heerlijke zachtheid van de tarwe ruik je ook in de banaan achtige zoetheid, samen met een klein snufje limoen achtige frisheid en lichte hop maakt dit een feest voor je neus.

8,0 Smaak Simpelweg heerlijk! Dit heeft alles in zich om in het wintersport zonnetje te genieten van de eerlijkheid. Het licht zoete van de banaan achtige tonen samen met de citrus achtige tonen en de tarwe zachtheid maakt iedere slok een feest!

Spijssuggestie Als spijs, niets. Dikke tip: drink ‘m in de frisse lente zon of in ‘t dal in de zon tijdens de wintersport.

Stout: het zwarte goud

Het is vandaag Black Friday: de dag waarop we dingen kopen, waarvan we gisteren nog niet wisten dat we ze nodig hadden en ons morgen alweer afvragen waarom we ze gekocht hebben. Een dag die je prima kunt overslaan, dus. Om echter wél lekker in thema te blijven, schrijven we vandaag over één van de bekendste zwarte bierstijlen: Stout.

Verder lezen

3 Bierstijlen die perfect bij de winter passen

Korte dagen, gladde wegen en dikke jassen. Je moet ervan houden, de winter. Hoe dan ook, hij komt eraan. Gelukkig kent het ook heel veel mooie aspecten. Veel eten, gezelligheid, misschien wel een mooie winterdecor en... Winterse bieren. We zetten drie winterse bierstijlen op een rijtje.

Verder lezen

Hij komt, hij komt... Maar wat neemt 'ie mee?

Afgelopen maandag is het Sinterklaasjournaal begonnen en morgen (zaterdag) komt 'ie het land alweer binnen: de Goedheiligman, beter bekend onder zijn echte naam Sint-Nicolaas of voor intimi Sinterklaas. Een prachtige periode waarin kinderen in de watten gelegd worden, maar verdienen papa en mama niet ook een mooi cadeau? Wij zetten drie cadeautips op een rij!https://www.bierista.nl/bias/articles/2086/edit#tab_blocks

Verder lezen

Rock City Brewing viert 7e jubileum

Rock City Brewing viert haar 7e jubileum met Rock City & Friends op 14 en 15 november in Amersfoort. Voor deze editie nodigt de brouwerij internationale brouwerijen uit onder meer de Verenigde Staten en Brazilië uit en staat er een breed programma op de planning, waarbij uiteraard aan de inwendige mens gedacht wordt.

Verder lezen