Anheuser-Busch InBev (46)
De hopoogst van 2026 valt in Europa tegen. Wat betekent dat voor prijs en kwaliteit van bier? En waar wordt in Nederland hop geteeld?
Verder lezenLindemans Kriek versus Kriek 0,0%: we proeven blind, duiken in het brouwproces en vergelijken alcohol, smaak en calorieën. Welke valt op?
Verder lezenWat kost bier op Oktoberfest 2026? Ontdek de prijs van een Maß, de zes brouwerijen én hoeveel worsten en Hendl er worden gegeten.
Verder lezenHet kabinet wil het accijnsvoordeel voor kleine brouwers schrappen. De maatregel kan de mogelijke doodsteek zijn voor veel Nederlandse brouwerijen.
Verder lezen
"Samen met de Mapuche vind ik deze Mount Hood toch wel een van de compleetste van de Royale-serie. Gebrouwen als winterbier met Mount Hood-hop uit Oregon"
Giel De Koning