Brauerei-Gasthof Kundmüller (3)
Een nieuw bier zoals CAL op de markt brengen gaat niet zomaar. Zeker bij Grolsch wordt daar heel goed over nagedacht.
Verder lezenSierra Nevada is een grote naam in de craftbierwereld. De bieren zijn in Nederland op steeds meer plekken verkrijgbaar.
Verder lezenElke eerste vrijdag van augustus is het International Beer Day. Een uitstekende dag om samen het bier te vieren.
Verder lezenSalikatt Even Keel is een New England Double IPA uit Noorwegen. Kunnen ze daar fruitige hopbommen brouwen? Op de proeftafel ermee!
Verder lezen
"Kundmüller Weiherer Weizen Hell biedt een uitstekende balans tussen fruitige en kruidige smaken met een romige schuimkraag en een verfrissend aroma. Het is een perfect tarwebier voor zomerse dagen en lichte maaltijden. Een aanrader voor liefhebbers van Hefeweizen. Gedronken en te verkrijgen bij Ketelhuis op Strijp-S te Eindhoven."
Jean-Paul van Hamond