8,0

Kordaat 0.0

Kordaat Bier (3)

Kordaat 0.0 is alcoholvrij Pilsener, gebrouwen voor Lidl. Dit bier is het alcoholvrije broertje van Kordaat Pils dat in 2018 met veel geweld in de markt werd gezet. Deze alcoholvrije variant heeft die moutige, frisse pilssmaak maar bevat geen alcohol. Dit soepele en subtiele bier is een prima begeleider van salades, witvis en niet te versmaden bij de barbecue.

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
0.0%
Categorie
Soepel en Subtiel
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
3 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Ondergistend

Mijn bieren

8,0

Het oordeel van de Bierista's

Kordaat 0.0 is beoordeeld met een gemiddelde van 8,0 door onze Bierista's

8,1

Smaak

8,2

Zicht

7,9

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,0

"Een verfrissend alcoholvrij bier."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

8,4 Zicht Een prachtig doorzichtige gele kleur

8,0 Neus Een moutige,fruitige geur.

8,0 Smaak Fruitige,koolzuur prikkelende smaak

Spijssuggestie Lasanja, ,macaroni vleesgerechten,witvis

6,5

"Ietwat waterige 0.0"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig

7,0 Zicht lichtgeel en spierwit schuim wat redelijk snel weg is

6,5 Neus Ietwat sportdrankje achtig

6,5 Smaak Iets zoetmoutig en fris, heel iets sportdrankjeachtig. Waterig mondgevoel. Geen hoogvlieger

Spijssuggestie bbq, chinees/oosters

9,5

"Lekker biertje proeft als een alcohol houdend fris biertje"

Peter Middeldorp

25

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

9,3 Zicht Mooi geel blond fijne witte schuimkraag

9,1 Neus Volle mout geur

9,8 Smaak Delicate echte bier smaak

Spijssuggestie Barbeque vis en rood vlees en bij Vega maaltijden

Geef proeverijen en rondleidingen in Eindhoven

Wil je jouw kennis en enthousiasme over speciaal bier graag delen en tegelijkertijd wat bijverdienen? Lees dan gauw verder. Rabauw is namelijk op zoek naar een Bierista die in haar Brewpub in Eindhoven proeverijen en rondleidingen wil verzorgen.

Verder lezen

Op proefreis langs Duitsland, Denemarken en Estland

Wellicht ben je deze zomer al lekker weggeweest, of misschien ga je nog. Heerlijk. Of je nu van zon, zee en strand houdt of van een actievere vakantie: het proeven van een aantal lokale bieren hoort daar - wat ons betreft - zeker bij. Zo'n reis kun je in december ook maken, maar dan vanaf de bank thuis. 

Verder lezen

Duvel presenteert Designer Glas 2025

Wat hebben Piet Parra, Morrison Schiffmacher, Iwan Smit, Franky Sticks en Hedof gemeen? Het zijn allemaal iconische creatieven die in het verleden het Duvel Designer Glas hebben mogen ontwerpen. Een prachtig rijtje waar de Brabantse Loes van Delft zich onlangs aan toe heeft mogen voegen.

Verder lezen

Glitterbier speciaal voor vrouwen

Glitterbier met hibiscus en rozenwater? Ontdek Zatisfyer, het sprankelende bier voor iedereen!

Verder lezen