Kaapse Brouwers (48)
Proefnotitie 1664 Blanc 0.0: fris alcoholvrij witbier met citrus, fruit en koriander. Zacht van smaak en ideaal voor zonnige dagen.
Verder lezenDe hopoogst van 2026 valt in Europa tegen. Wat betekent dat voor prijs en kwaliteit van bier? En waar wordt in Nederland hop geteeld?
Verder lezenLindemans Kriek versus Kriek 0,0%: we proeven blind, duiken in het brouwproces en vergelijken alcohol, smaak en calorieën. Welke valt op?
Verder lezenWat kost bier op Oktoberfest 2026? Ontdek de prijs van een Maß, de zes brouwerijen én hoeveel worsten en Hendl er worden gegeten.
Verder lezen
"Een dikke volle stout met lekker stroperig mondgevoel. Smaken van koffie, gebrande mouten en chocolade met een rokerige en lange afdronk. De Invloed van whisky is goed te proeven maar overheerst geen moment. Mooi in balans en verrassend goed te drinken. Hoe warmer het bier wordt hoe stroperiger het wordt. En bij wat hogere temperatuur komt er een heerlijk ‘dropje’ in de afdronk. Kortom een heerlijk en complex bier wat geen moment verveeld."
Ben Maas