Jopen Bier (218)
BrewDog was ooit het icoon van de craftbier revolutie. Het merk zakte diep en werd dit voorjaar gekocht door een investeringsmaatschappij.
Verder lezenNee, we hebben geen zonnesteek. De Merry Beermas Adventskalender is nu in de voorverkoop.
Verder lezenZe waren al met elkaar verbonden. Nu heeft Grolsch definitief Gulpener overgenomen. Hoe zit dat?
Verder lezenSoms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.
Verder lezen
"Lekker biertje, maar minder dan andere BA bieren. Ik heb de niet BA versie nog niet geproefd maar aan de reviews te zien verdwijnt tijdens deze BA de rode fruit smaak wat het waarschijnlijk wat zwaarder van smaak maakt"
Ramon de Koster