8,5

Jopen Ex-girlfriend BA Jack Daniel’s

Jopen Bier (218)

Jopen Ex-girlfriend BA Jack Daniel’s is een Eisbock. De Eisbock versie van het Jopen 4 Granen Bokbier dat daarna nog 250 dagen in Jack Daniel’s vaten is gelagerd.

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
14.0%
Categorie
Intens en Uitdagend
Spijzen
Vette vis, Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
14 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Haardvuur, In goed gezelschap, Alleen, bij een boek, Voor het slapen gaan
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

8,5

Het oordeel van de Bierista's

Jopen Ex-girlfriend BA Jack Daniel’s is beoordeeld met een gemiddelde van 8,5 door onze Bierista's

9,0

Smaak

8,0

Zicht

8,5

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,5

"Geen verrassing dat ook dit bier beter wat warmer gedronken kan worden. Eenmaal op temperatuur (richting 15 graden) komen er nog meer geuren en smaken vrij. Je krijgt dan een dikker en voller mondgevoel. Volle body met een lekker lange afdronk. Hoewel dit bier een hoger alcohol percentage heeft dan de Jopen Ex-girlfriend BA Ruby Port & Jamaicaanse rum is dit bier veel minder 'boozy' en beter in balans. Een heerlijk bier om rustig van te genieten bij een goed boek en wat 'smooth jazz'."

Ben Maas

8.375

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

8,0 Zicht Zeer donker bruin bier met weinig bruin schuim van fijne belletjes. Over de helderheid valt weinig te vertellen door de donkere kleur.

8,5 Neus Alcoholische geur met karamel en chocolade tonen. Ook wat zoute drop. Ondertonen van vanille en rozijnen. De geur belooft direct wat moois om te proeven.

9,0 Smaak Complex in smaak met een mooie volle body, met een beetje een ziltige, salmiak ondertoon. Karamel, chocolade en het turf en hout uit de whisky. Mooie gebrande mouten met wat stroop smaken. Hoog alcoholisch maar niet te 'boozy'.

Spijssuggestie Ik zou hier niets bij eten. Misschien een borrelplankje met pittige oude kaas en een stukje vijgenbrood.

Köstritzer Kellerbier echt even wat anders

Soms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.

Verder lezen

Cenosillicafobie, je zult het maar hebben

Cenosillicafobie, een duur woord voor een erg vervelende aandoening. Deze fobie is de ware nachtmerrie voor iedereen die van bier houdt.

Verder lezen

Bierista's Top 5 dorstlessers voor tropische dagen

Op tropische dagen moet je goed voor jezelf zorgen. Welke bieren horen daar zeker bij?

Verder lezen

Een WKamerjas, Juichjack of toch Pilsjama?

Met een verliespartij tegen Algerije zijn onze oranje leeuwen er wellicht nog niet helemaal klaar voor, maar dat mag de pret niet drukken: aanstaande donderdag start het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico! Met aanstaande zondag 14 juni om 22:00 uur de eerste wedstrijd, tegen Japan. En die kun jij geheel in stijl kijken.

Verder lezen