Brouwerij Holevoort (21)
Je hebt bieren die je spreekwoordelijk met mes en vork moet drinken, omdat ze zo dik zijn. We hebben er weer een gevonden!
Verder lezenDe consumptie van alcoholvrij blijft maar doorgroeien. In de afgelopen tien jaar steeg de consumptie tot 819.000 hectoliter per jaar.
Verder lezenBranche-organisatie Nederlandse Brouwers heeft cijfers over 2022 gepubliceerd, waaruit blijkt dat er steeds meer alcoholvrij bier wordt gedronken.
Verder lezenDe bierdrinker heeft de weg naar de horeca weer gevonden. De pandemie heeft niet gezorgd voor een blijvende verschuiving.
Verder lezen
"Lekker vrolijk 118 dagen vatgerijpt bier op basis van een tripel. Door het hele brouwproces heen is in de combinaties een sublieme complexiteit ontstaan. In kloeke 37,5 cl. fles verkrijgbaar. Dit is Batch Nr.: A008 met Datum uit vat: 18-6-2019."
Ton van der Koppel