Brouwerij Heer & Meester (5)
Grolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?
Verder lezenSplit the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?
Verder lezenGenieten maar! Steek die barbecue maar aan! We bereiden een gemarineerde bavette en drinken er een dorstlessende Guinness bij.
Verder lezenvandeStreek bier gaat verhuizen van Nieuw Overvecht naar een groot bedrijfspand op Strijkviertel in Utrecht. Ronald en Sander nemen je mee.
Verder lezen
"Zwaar alcoholisch Blondje van, naar mijn idee, wat mindere kwaliteit. Zoet, licht moutig en wat chemisch aandoend. In zowel geur als smaak, en dat in het volledige smaaktraject. Sluit af met een plakkerig gevoel op de lippen."
Peter Reijntjes