Gulpener Bierbrouwerij (59)
Grolsch wil in 2025 CO2-neutraal zijn. Er is weer een belangrijke stap gezet op weg naar die ambitieuze doelstelling.
Verder lezenOp de proeftafel bij Bierista staat deze keer de Corsendonk Tempelier, een Belgisch amberkleurig bier met 6% alcohol.
Verder lezenUiltje Brewing Company komt met drie nieuwe specials. Binnenkort verkrijgbaar bij de betere slijterijen en online shops.
Verder lezenBierboek met schuim van Ivo Thijssen en Has van Goethem is een heerlijk bierboek; om dorst van te krijgen.
Verder lezen
"Door de complexiteit krijgt dit bier op mij een negatieve uitwerking,de verschillende ingrediënten komen volgens mij niet goed in balans met elkaar waardoor de eindsmaak wordt overheerst door alcoholische zoetigheid en een zekere wrangheid vanuit het eikenhout.Kortom de balans is volgens mij niet goed. "
Piet Tuinema