7,7

Garden Florida Weisse #4

The Garden Brewery (23)

Heerlijke Berliner Weisse van The Garden Brewery uit Kroatie (Zagreb).

Details

Bierstijl
Alcohol
4.7%

Mijn bieren

7,7

Het oordeel van de Bierista's

Garden Florida Weisse #4 is beoordeeld met een gemiddelde van 7,7 door onze Bierista's

8,0

Smaak

7,7

Zicht

8,3

Neus

Aroma
Zuur
Fruitig
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,7

"Dit is een Berliner Weisse (of volgens het etiket een Florida Weisse met een knipoog) en dus speelt de basissmaak zuur een grote rol in dit bier. In dit geval is er tevens een hoofdrol weggelegd voor vanille. Onlangs heb ik een vergelijkbaar bier gedronken van het Uitlje en ook bij dit bier is deze specifieke combinatie aangenaam. Opvallend in dit bier is dat er ook een prominente rol is weggelegd voor abrikoos, met name in de neus. "

Review
Aroma
Zuur
Fruitig
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,7 Zicht Oranje/geel met veel wit fijn schuim, maar ook wat gistvlokken.

8,3 Neus Vanille en zuur fruit. Daarnaast abrikoos en perzik.

8,0 Smaak Zuurtje, fruit, abrikoos, vanille.

Spijssuggestie Dessert met in de hoofdrol rabarber.

Wat is roggebier? Roggenbier, Rye Pale Ale en Rye IPA

Wat is roggebier? En hoe smaakt het? Ontdek wat rogge doet met bier en ontdek het verschil tussen Duits Roggenbier, Rye Pale Ale en Rye IPA.

Verder lezen

Nederlandse biermarkt krimpt verder

De Nederlandse biermarkt krimpt verder. 100 brouwerijen sloten hun deuren. Hoge bieraccijns en grensinkopen zetten de sector onder druk.

Verder lezen

Waarom bier in blik?

Waarom zit speciaalbier steeds vaker in blik? Lees over hoparoma, zuurstof bij afvullen, metaalsmaak, microplastics en duurzaamheid van blik.

Verder lezen

Restaurant Robuust verhuist naar Moespot bij Vollenhove

Restaurant Robuust verhuist naar Moespot bij Vollenhove. Ontdek fine dining, 70 speciaalbieren, bier-spijscombinaties en de bijzondere locatie.

Verder lezen