7,3

Frontaal Queen Simsalabimcoe

Brouwerij Frontaal (164)

Frontaal Queen Simsalabimcoe is een frisse White IPA. Een bier met mooie smaken van tropisch fruit, citrus en hop.

Details

Alcohol
6.0%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
6 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,3

Het oordeel van de Bierista's

Frontaal Queen Simsalabimcoe is beoordeeld met een gemiddelde van 7,3 door onze Bierista's

7,2

Smaak

7,3

Zicht

7,5

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,0

"Stevig bitter bier met veel fruitige tonen van tropisch fruit. Nasmaak van dit lekker geurend bier is lang houdbaar, bitter, fruitig en wat droog."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Troebel, geel bier, met zichtbare koolzuur pareltjes. De grote, witte kraag van fijn schuim is goed houdbaar. Ik heb de 'Miss Universe Simsalbimcoe' gedronken.

7,5 Neus Je ruikt het bier al als je het blikje opent. Frisse geur van tropisch fruit, met een citrus ondertoon. Stevige geur maar niet opdringerig.

7,0 Smaak Stevig bitter bier met fruitige tonen. Tropisch fruit en citrus als voornaamste. Nasmaak is bitter, lang houdbaar, en heeft eveneens fruitige tonen, met op het eind een droog tintje.

Spijssuggestie Pizza

7,5

"Frisse ipa met simcoe aroma die het lekker smaakvol maakt"

Eva S

6.095

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,5 Zicht Gele kleur, mistig, met een wat magere schuimkraag

7,5 Neus Simcoe en citrus

7,4 Smaak Fijne ipa, smaakvol, afdronk is wat matig in smaak

Spijssuggestie Zon op het terras, salade, vis

Is Breda de bierhoofdstad?

Onlangs stelden we de vraag: "Is Rotterdam de Bierhoofdstad van Nederland?" Het lokte een interessante discussie uit, maar het antwoord daarop kunnen we je niet geven. Vandaag nomineren we echter wel een andere kandidaat. Want wist je dat de Breda al eeuwenlang bekend staat als echte bierstad?

Verder lezen

Dry January, waar komt dat vandaan?

In 2025 zagen we de opmars van alcoholvrij- en arm duidelijker zichtbaar worden. En in januari zal die trend ongetwijfeld doorzetten, want sinds de Tweede Wereldoorlog(!) zien we al dat mensen in de eerste maand van het jaar geen alcohol drinken. Toentertijd overigens om hele andere redenen dan nu...

Verder lezen

Is Rotterdam de Bierhoofdstad?

De vraag van vandaag luidt: "Is Rotterdam de Bierhoofdstad van Nederland?" De organisatie achter Rotterdam Beerfest, dat op zaterdag 7 februari terugkeert, denkt het antwoord te weten: absoluut. Het is echter niet ondenkbaar dat zij ietwat vooringenomen zijn, dus laten we het antwoord vooralsnog in het midden.

Verder lezen

Nederlandse brouwerijen bundelen krachten

Dertien Nederlandse speciaal bier-brouwerijen hebben de handen inéén geslagen bij de oprichting van Craft Coöperatie. Een initiatief dat zich richt op gezamenlijke inkoop en professionele samenwerking tussen gelijkgestemde brouwerijen.

Verder lezen