Brouwerij Frontaal (167)
Een nieuw bier zoals CAL op de markt brengen gaat niet zomaar. Zeker bij Grolsch wordt daar heel goed over nagedacht.
Verder lezenSierra Nevada is een grote naam in de craftbierwereld. De bieren zijn in Nederland op steeds meer plekken verkrijgbaar.
Verder lezenElke eerste vrijdag van augustus is het International Beer Day. Een uitstekende dag om samen het bier te vieren.
Verder lezenSalikatt Even Keel is een New England Double IPA uit Noorwegen. Kunnen ze daar fruitige hopbommen brouwen? Op de proeftafel ermee!
Verder lezen
"Een mooie, volle oatmeal stout met genuanceerde smaken en aroma's. Heerlijk vol en licht gebrand bij de eerste slok met wat zoete whiskytonen bij het doorslikken. Vol alcoholisch in de afdronk en dat misstaat deze stout absoluut niet!"
Frouke van Loo