Brouwerij Fort Lapin (7)
Drie glazen, twee bieren: herken jij het verschil? Leer hoe je thuis een driehoekstest doet en wat de uitslag zegt over jouw smaakvermogens.
Verder lezenHenri Reuchlin is bierkenner, auteur en biersommelier. Ontdek zijn rol in de Nederlandse biercultuur, zijn boeken en zijn nieuwste HOP ODE.
Verder lezenHenri Reuchlin presenteert HOP ODE tijdens het Fresh Hop Festival. Ontdek zijn nieuwe boek vol verhalen over hop, bier en biergeschiedenis.
Verder lezenAlcoholvrij bier wint terrein in het uitgaansleven. Volgens Heineken groeit de verkoop van 0.0 in clubs, poppodia en feestcafé's flink.
Verder lezen
"Dit bier valt toch wat tegen. Door de naam verwachtte ik toch meer een stout waarbij de chocolade centraal staat (andere verhouding zoet- en bitterheid.) Persoonlijk vind ik dat die verhouding meer licht zoals bij koffie en dat staat voor mij dan ook centraal. Dit resulteert dan ook in een wat teleurstellende beleving. Buiten dat alles om is het wel een ideaal bier voor de winter met een lekker stuk wild."
Jeffrey Vleeming