Brouwerij Fort Lapin (7)
Salikatt Even Keel is een New England Double IPA uit Noorwegen. Kunnen ze daar fruitige hopbommen brouwen? Op de proeftafel ermee!
Verder lezenWat is Ale? In dit artikel beantwoorden we al jouw vragen over wat een ale is en ook wat het niet is. Hier steek je zeker weer het nodige van op!
Verder lezenElk jaar wordt er reikhalzend naar uitgekeken: de Bourbon County Brand-serie. Goose Island heeft deze week de line-up bekend gemaakt.
Verder lezenBrouwerij Lost staat bekend om zijn bijzondere bieren. Daar is de de smoothie sour Clouds geen uitzondering op. Op de proeftafel ermee!
Verder lezen
"Dit bier valt toch wat tegen. Door de naam verwachtte ik toch meer een stout waarbij de chocolade centraal staat (andere verhouding zoet- en bitterheid.) Persoonlijk vind ik dat die verhouding meer licht zoals bij koffie en dat staat voor mij dan ook centraal. Dit resulteert dan ook in een wat teleurstellende beleving. Buiten dat alles om is het wel een ideaal bier voor de winter met een lekker stuk wild."
Jeffrey Vleeming