Het Brouwerslokaal (7)
Proefnotitie van Brruhh! van Bereta Brewing Co. Een sappige Double IPA met mango, mandarijn, limoen, verse hop en een zachte bitterheid.
Verder lezenProefnotitie Paix Dieu Nova: een zacht en rond Belgisch Blond met tonen van appel, tropisch fruit, lichte karamel en een frisse afdronk.
Verder lezenOntdek het nieuwe Duvel Designer Glas 2026 van kunstenaar Saïd Kinos. Lees het verhaal achter het ontwerp en ontdek waar je het glas kunt vinden.
Verder lezenNederlandse pils is flink duurder dan over de grens. Bierista vergelijkt bierprijzen en aanbiedingen in Nederland, Duitsland en België.
Verder lezen
"bier is niet zoals de brouwer het bedoeld heeft. ik was al gewaarschuwd dat zij het bier hadden teruggeroepen in verband met Gushing. mijn flesje was ertussendoor geglipt en eigenwijs als ik ben wilde ik het toch proeven. weggooien kan altijd nog nietwaar? beoordeeld naar wat het etiket beloofd haalt dit bier geen voldoende, maar afgaande op mijn smaak en gezien mijn voorliefde voor brettbieren wil ik er toch wel een kleine 7 voor geven."
Miel Neuraij