6,7

De School Pi

Brouwerij De School (18)

π (Pi) van Brouwerij De School is een India Pale Ale. Mosiac hop heeft in deze IPA de hoofdrol gekregen. Deze hop geeft het bier een mooie grapefruitsmaak en een licht bittertje. De dubbele dry-hop brengt een zachte geur van tropisch fruit en citrus met zich mee, en door het gebruik van havermout is het bier licht zoet en kruidig in de mond.

Details

Alcohol
6.0%
Categorie
Blond en Krachtig
Spijzen
Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
6 °C
Drinkmoment
Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

6,7

Het oordeel van de Bierista's

De School Pi is beoordeeld met een gemiddelde van 6,7 door onze Bierista's

6,7

Smaak

6,4

Zicht

6,4

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,5

"Aangename IPA, milde hopbitters"

Marcus Bot

20.435

Review
Aroma
Zoet
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Strogeel, troebel bier met een enorme schuimkraag

7,0 Neus Fruitig aroma van citrus, fijne hopbitters

7,5 Smaak Mildbittere smaak met fruitige tonen van citrus

Spijssuggestie Toastje met paling

5,8

"Geen sterke IPA kenmerken. Ruim gist depot."

Ton van der Koppel

19.960

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

5,7 Zicht Oranje, vrij helder en koolzuur. Weinig gebroken wit, enigszins fijn schuim, dat snel mindert.

5,8 Neus Moutig, licht fruitig.

5,8 Smaak Rond lijkende, maar toch wat onbestemde smaak. Stelt als IPA dan ook wat teleur. In de verte wel iets citrus en iets bitter. In de afdronk licht bittertje.

Nieuw: Grolsch CAL - de bewuste dorstlesser

Grolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?

Verder lezen

Guinness Challenge: split the G

Split the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?

Verder lezen

Guinness met een bavette van de barbecue

Genieten maar! Steek die barbecue maar aan! We bereiden een gemarineerde bavette en drinken er een dorstlessende Guinness bij.

Verder lezen

vandeStreek bier gaat verhuizen

vandeStreek bier gaat verhuizen van Nieuw Overvecht naar een groot bedrijfspand op Strijkviertel in Utrecht. Ronald en Sander nemen je mee.

Verder lezen