Kameraod Brouwers (5)
Een nieuw bier zoals CAL op de markt brengen gaat niet zomaar. Zeker bij Grolsch wordt daar heel goed over nagedacht.
Verder lezenSierra Nevada is een grote naam in de craftbierwereld. De bieren zijn in Nederland op steeds meer plekken verkrijgbaar.
Verder lezenElke eerste vrijdag van augustus is het International Beer Day. Een uitstekende dag om samen het bier te vieren.
Verder lezenSalikatt Even Keel is een New England Double IPA uit Noorwegen. Kunnen ze daar fruitige hopbommen brouwen? Op de proeftafel ermee!
Verder lezen
"Zeer aangenaam verrast door dit wit. Het heeft mooie trekjes van een weizen. Het is volmondig en best romig, zeker voor een wit. Het heeft niet de typisch witbier smaak. Wat voor mij een aangename, positieve verrassing is."
Peter Reijntjes