7,7

Berging B5 IPA

Berging Brouwerij (36)

Het basis bitter wordt gecreëerd door de hopsoort Columbus. Deze wordt aangevuld met de typische dennengeur van Athanum en zijn licht citrus karakter. Amarillo maakt het af in de dryhop en geeft deze IPA zijn typische fruitgeur. De focus in deze IPA licht op de doordrinkbaarheid en het aroma. Een geweldige geur in combinatie met een soepele en toegankelijke bitterheid.

Details

Alcohol
5.5%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
6 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,7

Het oordeel van de Bierista's

Berging B5 IPA is beoordeeld met een gemiddelde van 7,7 door onze Bierista's

7,5

Smaak

8,0

Zicht

7,5

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,7

"Een mooie 'instap-IPA' voor wanneer je eens iets bitterders wil proberen. Prima gebrouwen bier."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht Amberkleurig troebel bier met een 3-vinger dikke crème kleurige schuimkraag van gemiddelde structuur.

7,5 Neus Geuren zijn overduidelijk perzik (zoals beloofd) met wat citrus en karamel op de achtergrond.

7,5 Smaak De geuren komen terug in de smaak aangevuld met een mooie hopbitterheid.

Spijssuggestie crackertje met Brie

Op proefreis langs Duitsland, Denemarken en Estland

Wellicht ben je deze zomer al lekker weggeweest, of misschien ga je nog. Heerlijk. Of je nu van zon, zee en strand houdt of van een actievere vakantie: het proeven van een aantal lokale bieren hoort daar - wat ons betreft - zeker bij. Zo'n reis kun je in december ook maken, maar dan vanaf de bank thuis. 

Verder lezen

Duvel presenteert Designer Glas 2025

Wat hebben Piet Parra, Morrison Schiffmacher, Iwan Smit, Franky Sticks en Hedof gemeen? Het zijn allemaal iconische creatieven die in het verleden het Duvel Designer Glas hebben mogen ontwerpen. Een prachtig rijtje waar de Brabantse Loes van Delft zich onlangs aan toe heeft mogen voegen.

Verder lezen

Glitterbier speciaal voor vrouwen

Glitterbier met hibiscus en rozenwater? Ontdek Zatisfyer, het sprankelende bier voor iedereen!

Verder lezen

'vandeStreek financiert verbouwing met proeftegoed'

Het is één van de meest geliefde buurtcafés van Utrecht: Café Lombok. Een café dat vernieuwt gaat worden per oktober, want de eveneens Utrechtse brouwer VandeStreek neemt het over. 

Verder lezen