Berghoeve Brouwerij (47)
Een nieuw bier zoals CAL op de markt brengen gaat niet zomaar. Zeker bij Grolsch wordt daar heel goed over nagedacht.
Verder lezenSierra Nevada is een grote naam in de craftbierwereld. De bieren zijn in Nederland op steeds meer plekken verkrijgbaar.
Verder lezenElke eerste vrijdag van augustus is het International Beer Day. Een uitstekende dag om samen het bier te vieren.
Verder lezenSalikatt Even Keel is een New England Double IPA uit Noorwegen. Kunnen ze daar fruitige hopbommen brouwen? Op de proeftafel ermee!
Verder lezen
"Eigenlijk een heel mooi complex bier maar jammer van de gushing. is waarschijnlijk te vroeg gebotteld, Brett heeft nogal eens de neiging om erg lang door te gisten nadat het eerst lijkt dat de vergisting gestopt is."
Miel Neuraij