7,7

Baxbier Santa’s Little Chugger

Baxbier Brewery (44)

Baxbier Santa’s Little Chugger is een IPA. Mooi licht troebel geel bier met volle witte schuimkraag. Fijn ook, zo'n groot blik ;). Heerlijk bloemig aroma, wat dennen en harsigheid van de hop, kerstboom! Verder mooie citrustonen in het aroma. De smaak begint bitter, dan komen die mooie citrustonen door, grapefruit, limoen maar ook mango en ananas! De afdronk is ook bitter, ergens in het midden een zoetje voor de balans, overall een heerlijk aromatische IPA.

Details

Brouwerij
Alcohol
7.1%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
7 °C
Volume
44 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,7

Het oordeel van de Bierista's

Baxbier Santa’s Little Chugger is beoordeeld met een gemiddelde van 7,7 door onze Bierista's

7,7

Smaak

7,8

Zicht

7,5

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,3

"Een IPA speciaal gebrouwen voor de Beer-in-a-Box Adventscalender 2021. Een combinatie tussen een New England en een West Coast IPA, omgedoopt tot North-West IPA. Degelijke IPA, maar het North West gehalte vond ik iets minder uit de verf komen."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,5 Zicht Geelkleurig mistig bier met een witte en tamelijk stevige schuimkraag.

7,0 Neus Geuren zijn zoet van tropisch fruit en citrus.

7,3 Smaak De geur komt ook in de smaak terug gevolgd door een bittere afdronk.

Spijssuggestie Wasabi borrelnoten

8,0

"Mooie lekker fruitige IPA. Zo drink ik ze graag. "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht Donker gele kleur en een flinke schuimkraag

8,0 Neus Frisse fruitige geur met oa annanas en limoen.

8,0 Smaak Ook in de smaak proef je annanas,limoen en perzik. Een klein bittertje zit in de afdronk.

Spijssuggestie Salades, kip en zachte kaas.

Dag van de Bruine Kroeg: jong en oud samen aan de bar

Frank Lammers en Lian Heinhuis openen de Dag van de Bruine Kroeg. Juist twintigers blijken het traditionele café opvallend vaak te bezoeken.

Verder lezen

Gulpener zet met steampump grote stap naar fossielvrij bier brouwen

Gulpener zet met de nieuwe steampump een grote stap naar fossielvrij bier brouwen. In 2030 wil de brouwerij volledig fossielvrij produceren.

Verder lezen

Nieuw: Alcoholvrije Bier Adventskalender

Tel af naar kerst met de alcoholvrije adventskalender 2026: 24 verrassende speciaalbieren onder 0,5% en elke dag een nieuw biermoment!

Verder lezen

Betzy Blond: Vlielands bier eert kunstenaar Betzy Akersloot-Berg

Betzy Blond van Fortuna Vlieland eert kunstenaar Betzy Akersloot-Berg. Ontdek het bier bij de tentoonstelling in Museum Panorama Mesdag.

Verder lezen