7,3

Arcana Golden Ale

Amarcord Birra Artigianale Italiana (3)

Arcana Golden Ale is gebrouwen door Amarcord Birra Artigianale Italiana. Het bier heeft een donker gouden kleur en aroma's van mout, granen, en mais.

Details

Bierstijl
Alcohol
6.3%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
6 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,3

Het oordeel van de Bierista's

Arcana Golden Ale is beoordeeld met een gemiddelde van 7,3 door onze Bierista's

7,4

Smaak

7,8

Zicht

7,2

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,6

"Weinig spannend bier met doordrink potentie"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,5 Zicht Bleekgeel, tweeschijn, witte schuimkraagCitry

7,8 Neus Citrus met een vleugje honing en gebrand graan

7,7 Smaak Niet heel uitgesproken, rond in de mond, fris en een pietsie bitter in de afdronk, warm in de nasmaak

Spijssuggestie Doet het goed bij een borrelplankje met gefrituurde hapjes en zacht en niet al te sterke harde kazen

7,0

"Moutige en lichtzoetige Ale"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Body
Koolzuur
Alcohol

8,0 Zicht Donkergoud en heel licht troebel met stevig wit schuim

6,5 Neus Zoetig

7,0 Smaak Moutige en zoetige Ale. Zoetig mondgevoel en licht prikkelend op de tong. Niet echt spannend

Line-up Bourbon County Brand-serie bekend

Elk jaar wordt er reikhalzend naar uitgekeken: de Bourbon County Brand-serie. Goose Island heeft deze week de line-up bekend gemaakt.

Verder lezen

Proefnotitie - Brouwerij Lost - Clouds

Brouwerij Lost staat bekend om zijn bijzondere bieren. Daar is de de smoothie sour Clouds geen uitzondering op. Op de proeftafel ermee!

Verder lezen

Nieuw: Grolsch CAL - de bewuste dorstlesser

Grolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?

Verder lezen

Guinness Challenge: split the G

Split the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?

Verder lezen