7,0

Achel singel blond

Achelse Kluis (10)

Achel Singel Blond is het nieuwste meesterwerk uit de brouwerij van De Achelse Kluis, gebrouwen met dezelfde passie en vakmanschap die Achel abdijbieren kenmerken. Dit verfrissende bier van hoge gisting, met een alcoholpercentage van 5,3%, heeft een rijke en verfijnde smaak die uitmunt in een zacht, fris mondgevoel. Het combineert kruidige tonen met toetsen van bloemen en citrus, die subtiel nazinderen in elke slok. Achel Singel Blond biedt de perfecte balans tussen complexiteit en verfrissing, en is daarmee ideaal voor wie op zoek is naar een bier met diepgang zonder een te hoog alcoholpercentage. Een verfijnd, doordrinkbaar bier dat elke gelegenheid weet te verrijken. Hergisting op fles.

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
5.3%

Mijn bieren

7,0

Het oordeel van de Bierista's

Achel singel blond is beoordeeld met een gemiddelde van 7,0 door onze Bierista's

7,6

Smaak

6,9

Zicht

6,8

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,0

"Het is een mooi signaal blond van achel "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,9 Zicht Compacte schuimkraag licht koolzuur bruisje erin mistig blond

6,8 Neus Moutig gist fruitig

7,6 Smaak Moutig ligt bittertje in de afdronk fruitig

Spijssuggestie Friet stoof

Faillissement voor een van de grootste Nederlandse craft brouwerijen

Eindhoven dreigt haar grootste brouwerij, die tevens één van de grootste van Nederland is, te verliezen. Onlangs werd er middels een crowdfundings-actie nog geprobeerd het bankroet te voorkomen, maar nadat geconcludeerd werd dat er te weinig geld werd opgehaald, is het faillissement aangevraagd.

Verder lezen

Drinken we binnenkort bier in de sportschool?

Dat alcoholvrij een trend is die niet zal verdwijnen, moge duidelijk zijn. Wat heet: gigantische namen zetten in op alcoholvrij. Een aantal opvallende alcoholvrije aankondigingen op een rijtje.

Verder lezen

BrewDog investeerders blijven met lege handen achter...

De Schotse brouwerij BrewDog werd onlangs overgenomen door Tilray Brands, dat vooral bekend is van cannabis-producten en overnames van andere speciaal bier-brouwerijen. De Amerikanen telden £33.000.000 neer voor de aankoop. Maar niet iedereen ziet de kassa rinkelen, particuliere investeerders blijven berooid achter.

Verder lezen

Gigant keert terug naar Nederland

Één van de grootste biermerken ter wereld, keert terug naar Nederland. Per direct in verschillende horecagelegenheden en vanaf 16 maart ook bij supermarkten zoals Albert Heijn en Jumbo. Een comeback van een gigant in de Nederlandse bierschappen.

Verder lezen