7,3

45 days of X-Mas

To Øl (48)

Vienna Lager met een amberkleurig zicht en een moutzoet karakter.

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
5.0%

Mijn bieren

7,3

Het oordeel van de Bierista's

45 days of X-Mas is beoordeeld met een gemiddelde van 7,3 door onze Bierista's

7,2

Smaak

8,5

Zicht

7,4

Neus

Aroma
Zoet
Bitter
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,3

"Prima Vienna Lager! Toegankelijk en in balans. Moutig en iets romig. "

Review
Aroma
Zoet
Bitter
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,5 Zicht Helder amberkleurig met een dikke laag compact wit schuim.

7,4 Neus Moutig en hinten van karamel en vers brood.

7,2 Smaak Het mondgevoel is crispy en toch ook zacht. Klein zoetje met smaken van karamel en vers brood. De afdronk is vriendelijk en weinig bitter.

Spijssuggestie Stoofpotje

Nederlands succes op de World Beer Awards 2026

Nederlandse brouwers scoren bij de World Beer Awards 2026. Vijf Nederlandse bieren worden internationale Style Winner. Bekijk de lijst Nederlandse winnaars.

Verder lezen

Hoe Grolsch in 22 proefbrouwsels CAL ontwikkelde

Een nieuw bier zoals CAL op de markt brengen gaat niet zomaar. Zeker bij Grolsch wordt daar heel goed over nagedacht.

Verder lezen

Sierra Nevada verovert bierharten met hoptraditie

Sierra Nevada is een grote naam in de craftbierwereld. De bieren zijn in Nederland op steeds meer plekken verkrijgbaar.

Verder lezen

International Beer Day

Elke eerste vrijdag van augustus is het International Beer Day. Een uitstekende dag om samen het bier te vieren.

Verder lezen