7,7

TITS Triple Blonde

Brewery TITS (1)

TITS Triple Blonde is een Blond bier dat gebrouwen is met drie verschillende soorten gerst, tarwe en drie hopsoorten. De Tripel heeft een lichte een bitterheid en citrusaroma's.

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
7.5%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
8 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,7

Het oordeel van de Bierista's

TITS Triple Blonde is beoordeeld met een gemiddelde van 7,7 door onze Bierista's

8,0

Smaak

7,5

Zicht

7,5

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,7

"Mooie krachtige en frisse Belgische triple. Deze TITS Triple 7,5%, is een blond bier gebrouwen met diverse soorten moutgerst, tarwe en meerdere hopsoorten. TITS is vooral een verhaal van passie in plaats van winst. Passie voor bier aan de ene kant, voor ondernemerschap aan de andere kant. De brouwer heeft besloten de helft van haar winst te doneren aan Belgische verenigingen die onderzoek naar borstkanker financieren! http://www.titslabiere.be/Neerlandais/AccueilNL.html "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,5 Zicht Goudgeel, lichte troebelheid met mooie vaste kraag.

7,5 Neus Fruitig, licht zurig, moutig.

8,0 Smaak Lichte bitterheid en fruitig (citrusaroma)

Spijssuggestie Salade, pasta, asperges.

Hierdoor is Belgisch schuim onverslaanbaar...

Heb je je weleens afgevraagd waarom Belgisch bierschuim stabieler is dan schuim van andere bieren? Onderzoekers van de Technische Universiteit Eindhoven en de Eidgenössische Technische Hochschule Zürich ook. En ze hebben het antwoord gevonden.

Verder lezen

Bokbiertocht op zaterdag 4 oktober

'4 oktober, da's toch Dierendag?' horen we je denken. Het antwoord is ja, maar Hellobier doopt het om tot Bierendag. Een dag waarop er bij 6 locaties op de Noordkade in Veghel, 6 (inter)nationale bokbieren worden geproefd, desgewenst met bijpassende hapjes.

Verder lezen

Dit is de duurzaamste brouwerij ter wereld

Voor het derde jaar op rij is een Nederlandse brouwerij uitgeroepen tot de duurzaamste brouwerij te wereld. Dat betekent dat ze ook het komende jaar de titel 'Sustainable Brewery of the Year' mogen dragen. 

Verder lezen

Geef proeverijen en rondleidingen in Eindhoven

Wil je jouw kennis en enthousiasme over speciaal bier graag delen en tegelijkertijd wat bijverdienen? Lees dan gauw verder. Rabauw is namelijk op zoek naar een Bierista die in haar Brewpub in Eindhoven proeverijen en rondleidingen wil verzorgen.

Verder lezen