Brewery TITS (1)
Bockbier ken je vast wel. Maar wat weet jij over Weizenbock. In dit artikel krijg je tips en lees je alles over Weizenbock.
Verder lezenTijdens Prinsjesdag heeft het kabinet aangekondigd de bieraccijns nog eens extra te verhogen met gemiddeld ruim 16%.
Verder lezenBrouwerij Rodenbach komt met een verbluffende nieuwe serie: Rodenbach Evolved.
Verder lezenGulpener Bierbrouwerij en de Deense brouwerij Mikkeller hebben een knaller van een bier voor je in petto: Best of Both Worlds.
Verder lezen
"Mooie krachtige en frisse Belgische triple. Deze TITS Triple 7,5%, is een blond bier gebrouwen met diverse soorten moutgerst, tarwe en meerdere hopsoorten. TITS is vooral een verhaal van passie in plaats van winst. Passie voor bier aan de ene kant, voor ondernemerschap aan de andere kant. De brouwer heeft besloten de helft van haar winst te doneren aan Belgische verenigingen die onderzoek naar borstkanker financieren! http://www.titslabiere.be/Neerlandais/AccueilNL.html "
Jos van Bree