Herzoglich Bayerisches Brauhaus Tegernsee (5)
Je hebt bieren die je spreekwoordelijk met mes en vork moet drinken, omdat ze zo dik zijn. We hebben er weer een gevonden!
Verder lezenDe consumptie van alcoholvrij blijft maar doorgroeien. In de afgelopen tien jaar steeg de consumptie tot 819.000 hectoliter per jaar.
Verder lezenBranche-organisatie Nederlandse Brouwers heeft cijfers over 2022 gepubliceerd, waaruit blijkt dat er steeds meer alcoholvrij bier wordt gedronken.
Verder lezenDe bierdrinker heeft de weg naar de horeca weer gevonden. De pandemie heeft niet gezorgd voor een blijvende verschuiving.
Verder lezen
"Interessant om in de historie van de brouwerij te duiken en de link met de bieren van Andechs. Wat oog hebben voor de finesse van het heldere bockbier is vereist."
Reuven Smienk