Somm'Thing Special

Brouwerij De School (18)

Somm'Thing Special van Brouwerij De School is een verwarmende Quadrupel met meer dan tien procent alcohol. Het is een bier vol tonen van karamel waar je rustig van wilt genieten. Met dit donkere, rijke bier binnen handbereik vliegt de tijd.

Details

Bierstijl
Alcohol
10.7%
Categorie
Donker en Rijk
Spijzen
Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Zoete desserts
Drinktemp.
12-14 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Haardvuur, In goed gezelschap, Bij het eten, Voor het slapen gaan
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

Het oordeel van de Bierista's

Somm'Thing Special is nog niet beoordeeld door onze Bierista's.

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +25

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding

De opkomst en val van BrewDog

BrewDog was ooit het icoon van de craftbier revolutie. Het merk zakte diep en werd dit voorjaar gekocht door een investeringsmaatschappij.

Verder lezen

Adventskalender Merry Beermas extra voordelig in de voorverkoop

Nee, we hebben geen zonnesteek. De Merry Beermas Adventskalender is nu in de voorverkoop.

Verder lezen

Grolsch koopt Gulpener

Ze waren al met elkaar verbonden. Nu heeft Grolsch definitief Gulpener overgenomen. Hoe zit dat?

Verder lezen

Köstritzer Kellerbier echt even wat anders

Soms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.

Verder lezen