SNAB Mashing Pumpkins

SNAB Bierbrouwers (13)

SNAB Mashing Pumpkins is een collaboration - een gezamenlijk brouwsel - met Jopen Bier uit Haarlem. De twee noordhollandse brouwers besluiten een uniek bier voor Nederland te maken: een Imperial Pumpkin Ale. De van oorsprong Amerikaanse bierstijl wordt gebrouwen met pompoenvlees dat tijdens het maischproces wordt toegevoegd. Om de pompoenkleur te accentueren valt de keuze op lichtgekleurde moutsoorten. En rookmout: een ronduit aanvullende combi met pompoen. De uitgebalanceerde keuze van negen specerijen en Spaanse peper geven Mashing Pumpkins de kruidige tonen.

Details

Alcohol
9.0%
Spijzen
Kip en gevogelte, Vleesgerechten, Zoete desserts
Drinktemp.
10 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Haardvuur, In goed gezelschap, Alleen, bij een boek, Bij het eten
Gisting
Bovengistend
Hopsoorten
East Kent Golding, Hallertauer Mittelfrüh, Saphyr
Mout
Rook-, Pale Ale-, Cara-, Vienna- en Red Alemout
Overige
Pompoen, Specerijen, Chilivlokken
Plato
21.0 °P
IBU
27
EBC
30

Mijn bieren

Het oordeel van de Bierista's

SNAB Mashing Pumpkins is nog niet beoordeeld door onze Bierista's.

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +25

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding

Stout: het zwarte goud

Het is vandaag Black Friday: de dag waarop we dingen kopen, waarvan we gisteren nog niet wisten dat we ze nodig hadden en ons morgen alweer afvragen waarom we ze gekocht hebben. Een dag die je prima kunt overslaan, dus. Om echter wél lekker in thema te blijven, schrijven we vandaag over één van de bekendste zwarte bierstijlen: Stout.

Verder lezen

3 Bierstijlen die perfect bij de winter passen

Korte dagen, gladde wegen en dikke jassen. Je moet ervan houden, de winter. Hoe dan ook, hij komt eraan. Gelukkig kent het ook heel veel mooie aspecten. Veel eten, gezelligheid, misschien wel een mooie winterdecor en... Winterse bieren. We zetten drie winterse bierstijlen op een rijtje.

Verder lezen

Hij komt, hij komt... Maar wat neemt 'ie mee?

Afgelopen maandag is het Sinterklaasjournaal begonnen en morgen (zaterdag) komt 'ie het land alweer binnen: de Goedheiligman, beter bekend onder zijn echte naam Sint-Nicolaas of voor intimi Sinterklaas. Een prachtige periode waarin kinderen in de watten gelegd worden, maar verdienen papa en mama niet ook een mooi cadeau? Wij zetten drie cadeautips op een rij!https://www.bierista.nl/bias/articles/2086/edit#tab_blocks

Verder lezen

Rock City Brewing viert 7e jubileum

Rock City Brewing viert haar 7e jubileum met Rock City & Friends op 14 en 15 november in Amersfoort. Voor deze editie nodigt de brouwerij internationale brouwerijen uit onder meer de Verenigde Staten en Brazilië uit en staat er een breed programma op de planning, waarbij uiteraard aan de inwendige mens gedacht wordt.

Verder lezen