8,0

Sisters Brother Adam

The Sisters Brewery (11)

Sisters Brother Adam is een hybride gistend bier. Dit hybride speciaalbier bestaat voor 50% uit wort (bier voordat het gefermenteerd is) van de Honey (Belgische stijl blond van The Sisters Brewery) en 50% Oranje wijn. Oranje wijn is wijn van witte druiven maar geen witte wijn oplevert. Door langdurig contact met de druivenschillen, is de wijn amberkleurig/oranje. De Oranje wijn komt van de VieVinVjenne wijngaard en is gemaakt met Solaris druiven. De Brother Adam is met een hybride bier met een fiks smakenpallet. Moutig, de wrangheid van tannine, kruidig, druif en door de gebruikte gist (Kveik) een vleug tropisch fruit. Een complex bier voor de echte liefhebber om lekker lang van te genieten!

Details

Alcohol
10.5%
Drinktemp.
11 °C
Volume
33 cl

Mijn bieren

8,0

Het oordeel van de Bierista's

Sisters Brother Adam is beoordeeld met een gemiddelde van 8,0 door onze Bierista's

8,0

Smaak

7,0

Zicht

6,5

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,0

"Dit bier is een hybride ambacht (craft) bier gefermenteerd met (wilde) Kveik gist. Complex en ondefinieerbaar. Rustig drinken. Persoonlijk niet mijn favoriet echter wel heel bijzonder. "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Geel, helder, witte schuimkraag

6,5 Neus Wilde gist, zuurtje

8,0 Smaak Fruitig, sinaas, tropisch, zuurtje, bittertje en wrang

Spijssuggestie Kaasplankje of alleen een stukje brood

Bier in de boom?

Nu de Goedheiligman op korte termijn terug gaat naar de Spaanse zon, gaan er steeds meer kerstbomen versierd worden in de Nederlandse huiskamers. En hoe mooi zou het zijn als daar dit jaar ook kerstverbiering in te vinden is?

Verder lezen

Stout: het zwarte goud

Het is vandaag Black Friday: de dag waarop we dingen kopen, waarvan we gisteren nog niet wisten dat we ze nodig hadden en ons morgen alweer afvragen waarom we ze gekocht hebben. Een dag die je prima kunt overslaan, dus. Om echter wél lekker in thema te blijven, schrijven we vandaag over één van de bekendste zwarte bierstijlen: Stout.

Verder lezen

3 Bierstijlen die perfect bij de winter passen

Korte dagen, gladde wegen en dikke jassen. Je moet ervan houden, de winter. Hoe dan ook, hij komt eraan. Gelukkig kent het ook heel veel mooie aspecten. Veel eten, gezelligheid, misschien wel een mooie winterdecor en... Winterse bieren. We zetten drie winterse bierstijlen op een rijtje.

Verder lezen

Hij komt, hij komt... Maar wat neemt 'ie mee?

Afgelopen maandag is het Sinterklaasjournaal begonnen en morgen (zaterdag) komt 'ie het land alweer binnen: de Goedheiligman, beter bekend onder zijn echte naam Sint-Nicolaas of voor intimi Sinterklaas. Een prachtige periode waarin kinderen in de watten gelegd worden, maar verdienen papa en mama niet ook een mooi cadeau? Wij zetten drie cadeautips op een rij!https://www.bierista.nl/bias/articles/2086/edit#tab_blocks

Verder lezen