Siren Craft Brew (17)
Wat is het beste bier van 2023? Dat is de grote vraag bij de Bierista Bier Top 100. Iedereen kan stemmen vanaf donderdag 30 november.
Verder lezenHet heerlijk avondje komt eraan en Sinterklaas heeft dit jaar een speciale verrassing voor alle bierliefhebbers!
Verder lezenDe recente Bierista Avond bij Bistro La Duchesse in Den Bosch was een ongekend succes. Een onvergetelijke avond vol culinaire hoogstandjes en exclusieve bieren.
Verder lezenVoor deze zevende editie liet Meesterbrouwer Micha Peute zich inspireren door de essentie van Latijns-Amerika.
Verder lezen
"Een imperial coffee stout met complexe koffie smaken zonder te overheersen. De stout is zelfs aan de zoetige kant. Smaken van koffie, pure chocolade, kruidnagel, nootmuskaat en het alcoholische van de bourbon. De stout geeft een rond mondgevoel en is slijmvormend."
Ben Maas