Siren Craft Brew (16)
De Rotterdamse bierbrouwerij Vet & Lazy is via CrowdAboutNow een crowdfunding gestart om hun eigen bar aan de Maas te openen.
Verder lezenOntdek de beste voorjaarsbieren via Bierista. Proef de lente op zijn best met Bax Bier Rokkenjager, St. Bernardus Wit en vandeStreek Zonnesteek.
Verder lezenLees alles over hoe VandeStreek bier het 10-jarig jubileum viert met een feestweek en ontdek de nieuwe Celebration DIPA "Cheers to the next 10 years".
Verder lezenBier heeft een ziel en verdient het om met respect behandeld te worden. Kennis en beleving zijn daarbij onmisbaar.
Verder lezen
"Een imperial coffee stout met complexe koffie smaken zonder te overheersen. De stout is zelfs aan de zoetige kant. Smaken van koffie, pure chocolade, kruidnagel, nootmuskaat en het alcoholische van de bourbon. De stout geeft een rond mondgevoel en is slijmvormend."
Ben Maas