Siren Craft Brew (20)
Bokbier was ooit een winterbier. Ontdek hoe de bok de herfst veroverde, wat de wet voorschrijft en welke rol Amstel en Grolsch speelden.
Verder lezenIn Bulgarije is 6500 jaar oude mout gevonden. De bijzondere vondst wijst mogelijk op bierproductie in Zuidoost-Europa in de prehistorische tijd.
Verder lezenProefnotitie 1664 Blanc 0.0: fris alcoholvrij witbier met citrus, fruit en koriander. Zacht van smaak en ideaal voor zonnige dagen.
Verder lezenDe hopoogst van 2026 valt in Europa tegen. Wat betekent dat voor prijs en kwaliteit van bier? En waar wordt in Nederland hop geteeld?
Verder lezen
"Een complexe barrel aged Imperial Double stout met mooie smaken van bourbon. De stout is bijna barley wine achtig en dan met de nadruk op het fruitige van wijn. Chocolade, koffie en wat kruidigheid op de achtergrond. Het bier is redelijk boozy, mede dankzij de sterk aanwezige bourbon."
Ben Maas