Bierbrouwerij Sint Servattumus (13)
BrewDog was ooit het icoon van de craftbier revolutie. Het merk zakte diep en werd dit voorjaar gekocht door een investeringsmaatschappij.
Verder lezenNee, we hebben geen zonnesteek. De Merry Beermas Adventskalender is nu in de voorverkoop.
Verder lezenZe waren al met elkaar verbonden. Nu heeft Grolsch definitief Gulpener overgenomen. Hoe zit dat?
Verder lezenSoms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.
Verder lezen
"Een nieuw biertje van Servattumus moet natuurlijk meteen geproefd worden. De Zoethouter heeft een complexe smaak. Met lekker veel verschillende en ook subtiele smaaknuances. Het zure overheerst na mijn gevoel iets."
Christiane Gathmann