7,0

Samichlaus Barique Limited Edition

Schloss Eggenberg (5)

Details

Bierstijl
Alcohol
14.0%

Mijn bieren

7,0

Het oordeel van de Bierista's

Samichlaus Barique Limited Edition is beoordeeld met een gemiddelde van 7,0 door onze Bierista's

7,0

Smaak

7,0

Zicht

7,0

Neus

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,0

"Plakkerig, alcoholisch bier met karamelsmaak."

Review

7,0 Zicht Veel koolzuur, likeurachtig en plakkerig bier langs de glasrand.

7,0 Neus Zoet, gerstemout, alcoholisch en karamel

7,0 Smaak Plakkerig mondgevoel, karamel

Spijssuggestie Crème brûlée

Guinness Challenge: split the G

Split the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?

Verder lezen

Guinness met een bavette van de barbecue

Genieten maar! Steek die barbecue maar aan! We bereiden een gemarineerde bavette en drinken er een dorstlessende Guinness bij.

Verder lezen

vandeStreek bier gaat verhuizen

vandeStreek bier gaat verhuizen van Nieuw Overvecht naar een groot bedrijfspand op Strijkviertel in Utrecht. Ronald en Sander nemen je mee.

Verder lezen

De opkomst en val van BrewDog

BrewDog was ooit het icoon van de craftbier revolutie. Het merk zakte diep en werd dit voorjaar gekocht door een investeringsmaatschappij.

Verder lezen