Bridge Road Brewers (1)
Uiltje Brewing Company komt met drie nieuwe specials. Binnenkort verkrijgbaar bij de betere slijterijen en online shops.
Verder lezenBierboek met schuim van Ivo Thijssen en Has van Goethem is een heerlijk bierboek; om dorst van te krijgen.
Verder lezen'Op zoek naar smaak' is de titel van een documentaire, waarin Perry de Man op zoek gaat naar het bier in het glas van Rembrandt.
Verder lezenDe zomer is begonnen. Wij zijn erg benieuwd waar jij deze zomer bier drinkt. Wat zijn jouw favoriete hopspots in Nederland?
Verder lezen
"Heel mooi complex bier. Doet het zeer goed als vloeibaar toetje. Oorspronkelijk was dit een Belgische tripel die met opzet blootgesteld is aan verschillen temperaturen en klimaten om een verandering teweeg te brengen. Als het ware is de tripel opzettelijk aangerand om hevige smaakverandering te bewerkstelligen. Dat is gelukt, behalve de kleur is het niet meer herkenbaar als tripel. Zeer bijzonder bier en hevige smaakexplosie. "
Bibi Boom