8,4

Musketeers Troubadour Magma X BA IPA

Brouwerij The Musketeers (36)

Het aroma van Musketeers Troubadour Magma X verraadt al onmiddellijk zijn barrel aged-karakter met een fruitige whiskeyneus. Deze keer bieden de brouwers je een versie van Troubadour Magma zonder de typische exotische citrusaroma’s. De zeer heldere mooie warme kleur zou je al direct met whiskey associëren. In de smaak herken je het moutige karakter, karamel en kruidige toetsen, gevolgd door een een sherry-achtige honingzoete zachtheid. De warmte van de alcohol en de smaak van hout, vanille en lichte tanninetoetsen zorgen voor een extra finish en zachte bitterheid die lang blijven nagalmen.

Details

Alcohol
10.0%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
10 °C
Volume
50 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

8,4

Het oordeel van de Bierista's

Musketeers Troubadour Magma X BA IPA is beoordeeld met een gemiddelde van 8,4 door onze Bierista's

8,4

Smaak

7,0

Zicht

7,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,4

"Complexe IPA met een mooie extra gelaagdheid door de barrel aging"

Marcus Bot

20.435

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Oranjekoper, met een bescheiden schuimkraag

7,0 Neus Licht fruitige en ietwat rinse neus

8,4 Smaak Volle smaak, mooie gelaagdheid, whiskey is subtiel aanwezig, hints van vanille.

Spijssuggestie Lekker met blauwaderkaas

Wat is ale? Alles wat je wilt weten over ale

Wat is Ale? In dit artikel beantwoorden we al jouw vragen over wat een ale is en ook wat het niet is. Hier steek je zeker weer het nodige van op!

Verder lezen

Line-up Bourbon County Brand-serie bekend

Elk jaar wordt er reikhalzend naar uitgekeken: de Bourbon County Brand-serie. Goose Island heeft deze week de line-up bekend gemaakt.

Verder lezen

Proefnotitie - Brouwerij Lost - Clouds

Brouwerij Lost staat bekend om zijn bijzondere bieren. Daar is de de smoothie sour Clouds geen uitzondering op. Op de proeftafel ermee!

Verder lezen

Nieuw: Grolsch CAL - de bewuste dorstlesser

Grolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?

Verder lezen