7,8

Moersleutel Could You Pass me the Kaasschaaf

Brouwerij De Moersleutel (204)

Moersleutel Could You Passen me the Kaasschaaf is een IPA. Het bier heeft een alcoholpercentage van 8,0%.

Details

Alcohol
8.0%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
8 °C
Volume
44 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,8

Het oordeel van de Bierista's

Moersleutel Could You Pass me the Kaasschaaf is beoordeeld met een gemiddelde van 7,8 door onze Bierista's

8,0

Smaak

7,8

Zicht

8,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,0

"Deze DDH Thiolized DIPA is een heerlijk fris bier wat barst van de smaak door gebruik van de nieuwe tropische gistvariant. Zoet en bitter zijn mooi in ballans."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht Ferme, witte schuimkraag en het bier schenkt hazy, donkergeel van kleur in.

8,5 Neus De fruitige geuren van mandarijn, citrus, mango en perzik komen je tegemoet.

8,0 Smaak Romig mondgevoel, mandarijn, citrus en mango komen mooi door. Prettige bittere afdronk die goed in balans is met het zoetige fruitgeweld.

Spijssuggestie Salades, kip en wit vis.

7,6

"Frisse fruitige double IPA"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,5 Zicht Mistig licht geel met grote schuimkraag

7,4 Neus Tropisch fruit

Smaak Tropisch fruit hoppig, mout en een bittertje

Spijssuggestie Zak Zoute chips

Hoe Grolsch in 22 proefbrouwsels CAL ontwikkelde

Een nieuw bier zoals CAL op de markt brengen gaat niet zomaar. Zeker bij Grolsch wordt daar heel goed over nagedacht.

Verder lezen

Sierra Nevada verovert bierharten met hoptraditie

Sierra Nevada is een grote naam in de craftbierwereld. De bieren zijn in Nederland op steeds meer plekken verkrijgbaar.

Verder lezen

International Beer Day

Elke eerste vrijdag van augustus is het International Beer Day. Een uitstekende dag om samen het bier te vieren.

Verder lezen

Proefnotitie Salikatt Even Keel

Salikatt Even Keel is een New England Double IPA uit Noorwegen. Kunnen ze daar fruitige hopbommen brouwen? Op de proeftafel ermee!

Verder lezen