Brouwerij ’t Meuleneind (32)
Restaurant Robuust verhuist naar Moespot bij Vollenhove. Ontdek fine dining, 70 speciaalbieren, bier-spijscombinaties en de bijzondere locatie.
Verder lezenAnderson's Koit Tume Laphroaig BA: Bierista proeft een Baltic Porter van 12,5% met intense turfrook, zachte smaak en een lange whiskyafdronk!
Verder lezenBokkenwandeling Leiden op 8 november 2026: vier routes langs 24 café's, zes bockbieren en hapjes. Ontdek tijden, ticketprijzen en aanmelden.
Verder lezenOntdek het verhaal van La Chouffe: twee zwagers, 49 liter bier, de kabouter Marcel, de verkoop aan Duvel Moortgat en vijf bekende Chouffe-bieren.
Verder lezen
"Met een alcoholpercentage van 10.5% is het aan te raden om voor dit bier te gaan zitten en het rustig te drinken. Een mooi balans tussen zoet en bitter. Het heeft aroma's van koffie, chocolade, drop en wat kruidigs."
Jeffrey Vleeming