Brouwerij Brouwerslokaal (1)
AI helpt hobbybrouwers met recepten en brouwvragen. De enquête van Hopblog onder 210 deelnemers toont de populariteit van tripel en blond.
Verder lezenBrouwers en horeca vragen de Kamer extra bieraccijns te stoppen. Wat betekenen de plannen voor 2027 en 2028 voor je bier en kleine brouwers?
Verder lezenOost Craft Collectief bundelt lokale brouwerijen. Vanaf januari 2027 krijgen horeca en winkels één bestelplatform voor Oost-Nederlands bier.
Verder lezenDuvel Distilled 2026 rijpte tien jaar op bourbon- en sherryvaten en kreeg een Sauternes-finish. Lees over smaak, productie en verkoop in Nederland.
Verder lezen
"Een van de betere tripels die ik de laatste tijd gedronken heb. Zeker in de prachtige ambiance van restaurant de Drie Koningen in Groede waar ook Brouwerij Marckensteijn onderdeel van is. Deze tripel is fris, en goed in balans wordt geserveerd van de tap of in 0,75 liter flessen om te delen. Ondanks het behoorlijk alcoholpercentage is het goed en makkelijk drinkbaar"
Henk Willeboordse