7,6

Lux Cascara Bock

Lux Brewery (10)

Lux Cascara Bock is een Dubbelbock. Het bier gebrouwen met cascade, de schillen van koffiebessen uit Nicaragua. De cafeïne uit die schillen geven een kruidige toets aan het bier net als smaakvolle aroma's van gedroogd fruit.

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
7.5%
Categorie
Donker en Rijk
Spijzen
Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
6-8 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Haardvuur, In goed gezelschap
Gisting
Ondergistend

Mijn bieren

7,6

Het oordeel van de Bierista's

Lux Cascara Bock is beoordeeld met een gemiddelde van 7,6 door onze Bierista's

7,6

Smaak

7,6

Zicht

7,6

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,6

"Een mooie volle en rijke stout met smaak van koffie en chocolade. De Cascara hop is goed aanwezig en zorgt voor een aangename bitterheid"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,6 Zicht Mooi donker van kleur

7,6 Neus

7,6 Smaak

Spijssuggestie Ik zou deze drinken bij wat meer pittige gerechten

Sinterklaas kiest voor Bierista

Het heerlijk avondje komt eraan en Sinterklaas heeft dit jaar een speciale verrassing voor alle bierliefhebbers!

Verder lezen

Een betoverend bier- en culinair festijn bij Bistro La Duchesse

De recente Bierista Avond bij Bistro La Duchesse in Den Bosch was een ongekend succes. Een onvergetelijke avond vol culinaire hoogstandjes en exclusieve bieren.

Verder lezen

Hertog Jan Vatgerijpt 2023: een ode aan Latijns-Amerika

Voor deze zevende editie liet Meesterbrouwer Micha Peute zich inspireren door de essentie van Latijns-Amerika.

Verder lezen

Brouwerij Rodenbach verovert volledig podium op Brussels Beer Challenge

Brouwerij Rodenbach heeft een opmerkelijke prestatie geleverd door drie podiumplaatsen te veroveren op de Brussels Beer Challenge.

Verder lezen