7,5

Lancelot Blanche Hermine IPA

Lancelot (3)

Lancelot Blanche Hermine IPA is een IPA van 5,6%. Het is in het hart van Bretagne, in een landhuis gebouwd in de tijd van de hertogin Anne, dat de Lancelot-brouwerij werd geboren in 1990. De speciaalbieren worden allemaal met de hand gebrouwen met respect voor traditie. Rijk aan smaken en gewaardeerd door kenners, zullen ze je onderdompelen in de magische wereld van de legendes van het oude bos van Broceliande en in de geschiedenis van Bretagne. Blanche Hermine, in zijn versie, BREIZH PALE ALE van 5,6%, maakt gebruik van "Columbus"- en "Mount Hood"-hop die subtiele en kruidige citrustonen onthuld. Bevat koriander, bittere sinaasappelschil, gerstemout en tarwemout. World beer awards 2016. Geurig citrusfruit. Dikke losse witte schuimkraag. Ondoorzichtig donker geel bier. Lekker fruitig met bitterheid van hop. Weinig alcohol 5,6%. Lekker zomers drankje.

Details

Brouwerij
Alcohol
5.6%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
6 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,5

Het oordeel van de Bierista's

Lancelot Blanche Hermine IPA is beoordeeld met een gemiddelde van 7,5 door onze Bierista's

7,4

Smaak

7,5

Zicht

7,4

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,3

"Lekkere fruitige en frisse IPA gebrouwen in Bretagne. "

Review
Aroma
Bitter
Fruitig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Donkergeel, troebel en met een laag wit gebroken schuim dat inzakt.

7,2 Neus Citrus fruit, hop en een hintje koriander.

7,3 Smaak Fris, fruitig met name citrus (grapefruit en sinaasappel) en een hopbittere afdronk.

Spijssuggestie Gedronken in een restaurant in Baden (Golf du Morbihan) en gecombineerd met een curry en poulet superieur. Prima!!

7,7

"Lekker zomer bier. Mooie hoge lichte schuimkraag. Fris, fruitigheid van citrus met enige bitterheid. Drinkt makkelijk weg, licht bier voor op het terras of bij lichte maaltijd."

Nico Sikkema

2.950

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht Dikke losse witte schuimkraag veel bubbels. Slinkt na een paar slokken tot een kleine schuimlaag aan de rand van het glas. Bier is donker geel ondoorzichtIg.

7,5 Neus Rijke geur van citrusfruit.

7,5 Smaak Bitterheid van hop en of sinaasappel schil. Fris en fruitig. Nasmaak enige bitterheid, licht zuurtje en fris door koolzuur.

Spijssuggestie Lekker bij vis of schaaldieren en lichte salades.

Rock City Brewing viert 7e jubileum

Rock City Brewing viert haar 7e jubileum met Rock City & Friends op 14 en 15 november in Amersfoort. Voor deze editie nodigt de brouwerij internationale brouwerijen uit onder meer de Verenigde Staten en Brazilië uit en staat er een breed programma op de planning, waarbij uiteraard aan de inwendige mens gedacht wordt.

Verder lezen

Beer Tasting in de Lichtstad

De Brewpub van Rabauw op het Eindhovense Strijp-S vormt donderdag 13 november vanaf 20:00 uur het toneel voor een Engelstalige Beer Tasting. Het betreft een samenwerking tussen de gastheren en -dames van Rabauw en Hellobier.nl: Rabauw & Friends.

Verder lezen

Stemadvies op basis van biervoorkeur

Ga je straks het stemhokje in, maar ben je er nog niet helemaal uit? Bierista geeft last minute stemadvies op basis van jouw biervoorkeur. Neem dit advies uiteraard met een korreltje hop en begrijp dat we van mening zijn dat er na al die serieuze debatten van de laatste weken ook weleens gelachen mag worden!

Verder lezen

Lekkerste bockbieren 2025 verkozen!

De Tweede Kamer-verkiezingen staan voor het einde van de maand gepland. De minstens zo belangrijke 23e editie van Het Lekkerste Bockbier van Nederland werden afgelopen weekend al gehouden. En dat leverde twee prachtige winnaars op...

Verder lezen